درمان سرا

سلب مسئولیت

سلب مسئولیت مطالب و مقالات درمان سرا

مقالات مربوط به بخش های سلامتی و پزشکی درمان سرا صرفا برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران گردآوری شده است و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند.

تمام اطلاعات و مقالات ارائه شده در وب سایت درمان سرا توسط تیم تحریریه این سایت و بنا بر نیازهای کاربران وب سایت فارسی گردآوری شده است و هدف از تولید و گرداوری این مطالب صرفا آموزش رایگان به عموم مردم و افزایش آگاهی آنها میباشد.

تحریریه درمان سرا به علت حساسیت این گروه به مطالب، همواره در تلاش میباشد که محتوایی دقیق و صحیح منتشر کند.با این حال هیچ گاه توصیه نمی کند که در موارد حساس از اطلاعات موجود در این مقالات استفاده شود و در تمامی موارد، در درجه اول کاربران را به مشورت با پزشکان و متخصصان دعوت میکند.

درمان سرا به هیچ عنوان مسئولیت توصیه های نقل شده در مطالب را بر عهده نمی گیرد و مسئولیت این توصیه ها با گوینده اصلی خواهد بود.

توصیه درمان سرا این است که کاربران برای تشخیص ، تسکین و درمان مشکلات حوزه پزشکی و سلامتی ابتدا با پزشک مشورت کنند و در صورت تایید پزشک از موارد ذکر شده در مقالات استفاده کنند در غیر این صورت تمامی مسئولیت ها بر عهده شخص کاربر خواهد بد.

درنهایت وب‌ سایت درمان سرا مسئولیت هرگونه استفاده از مطالب موجود در این وب سایت یا هر اقدامی که با تکیه بر مطالب این سایت صورت گرفته و منجر به آسیب، اختلال یا عارضه‌ای شده است را از خود سلب می‌کند.

اطلاعات دارویی

تمام تلاش درمان سرا برای اطمینان از صحت و به روز بودن و کامل بودن مطالب ارائه شده میباشد، اما در ارتباط با اثرات جانبی آن هیچ تضمینی وجود ندارد. اطلاعات درج شده مربوط به داروها حساسیت زمانی میباشد.

این سایت داروها را تایید نمیکند، تشخیص بیماری در بیماران را نمی دهد و یا درمانی را توصیه نمیکند.این اطلاعات یک منبع مرجع است که به عنوان افزایش اطلاعات خواننده برای مراقبت از بیمار طراحی شده است.

تمام تجویز ها و دوزهای این وب سایت به هیچ عنوان جای تجویز و تشخیص پزشکان را نمیباشد. بهترین تجویز و ارائه دوز های مصرف را پزشکان میتوانند انجام دهند. داروها و دوزهای مطرح شده در این وب سایت دوزهای عمومی میباشند و تجویز پزشکی نمی باشد و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.

کیفیت محتوای مطالب

علی‌رقم سلب مسئولیت درمان سرا از استفاده از مطالب پزشکی،‌ تیم تحریریه مجله درمان سرا همیشه صحت و دقت هر محتوایی را قبل از انتشار بررسی می‌کند و درصورت لزوم،‌ مقالات خود را در بازه‌های زمانی مختلف به‌روزرسانی می‌کند. با این حال لازم است کاربران قبل از به‌کارگیری آموزش‌های ذکر شده در این مقالات با کمی تأمل یا مشورت با متخصص هر بخش،‌ بهترین تصمیم را بگیرند.